Značka: Mechanicky Datel

Stolní Hra Slovíčka

790 Kč
Skladem

Slovíčka je klasická stolní hra pro 2 hráče.

Kategorie: Stolní Hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Slovíčka je klasická stolní hra pro 2-4 hráče s písmenky a slovy, která se postupně skládají na hrací plán podobně jako křížovka. Na herním plánu 15 × 15 polí se sestavují ze stovky kamenů s písmeny české abecedy slova vodorovně a svisle.

Cílem každého hráče je získat co nejvyšší počet bodů tím, že hracích kamenů užívá v takových kombinacích a umístěních, které jsou nejvýhodnější jak z hlediska hodnoty jednotlivých písmen, tak co se týče využití prémiových polí herního plánu. Slova je možné skládat vodorovně i svisle, ale slovo musí navazovat na některé písmeno, které je již na herní desce. Všichni hráči soutěží se svými sedmi náhodně vylosovanými herními kameny. Hra je určena pro dva až čtyři hráče od 10 let.

Hra je vyrobena z březové překližky lakována a barvena barvami s atestem pro styk s potravinami. Celá hra se dá složit do kompaktního balení a písmenka zapadávají do vrchní mřížky proto jim nevadí otřesy a lze ji hrát i v "náročnějších" podmínkách (ideální na cesty).    

Obsah balení: Herní deska se zasouvacím krytem, 105 dřevěných písmen, 4 dřevěné držáky na písmenka, krabička na písmenka, pravidla hry

Slovíčka pravidla

Rozměry herní desky: 30x30x6cm